Let's Chat
Ücretsiz Kargo + Kapıda Ödeme İmkanı

Ödeme Seçenekleri

1- Havale / Eft ile ödeme yapabilirsiniz.

2- Kapıda Nakit Ödeme

3 Kapıda Kredi kartı ile Ödeme

4- Kredi kartı ve Banka kartı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Ödemede problem yaşıyorsanız bize CANLI DESTEK hattından veya 0546 809 5214  No’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

enissimo online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 128 bit şifreleme ile Secure Socket Layer olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır.

İyzico alt yapısını kullanarak 256bit şifreleme ile bilgileriniz hiç bir şekilde görünmemektedir.

iyzico Korumalı Alışveriş’le Ödemeden Teslimata Kadar Güvendesin

iyzico Kimdir?

iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.

iyzico Korumalı Alışveriş

Seni Nasıl Koruyor?

iyzico Korumalı Alışveriş hizmetini seçerek yaptığın alışverişlerde “Siparişim istediğim gibi gelir mi?”, “Kredi kartım kopyalanır mı?” gibi endişelerin olmaz. PCI – DSS sertifikalı sistemimiz sayesinde ödeme esnasında kredi kartı bilgilerin güvendedir. Siparişin eline ulaştıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsan 7/24 ulaşabileceğin bir destek hizmeti seninle olur. İşte iyzico Korumalı Alışveriş, tam olarak bu yüzden internette güvenli alışverişin yeni tanımı.

 Hesabınıza izinsiz erişimi engellemek ve kişisel bilgilerinizi güvende olmasını sağlamak için şifrenizi ve hesap detaylarınızı lütfen başkalarıyla paylaşmayınız.

Sorun Yaşarsanız ;

Ödeme işlemlerinde yaşayacağınız olası sorunlar ile ilgili olarak müşteri hizmetleri departmanımıza kart numaranızın tamamını vermeyiniz. Sadece Sipariş numaranızı iletmeniz yeterlidir yada kullanmış olduğunuz bankanın müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

×

Sepet