Let's Chat
Ücretsiz Kargo + Kapıda Ödeme İmkanı

Kara Tahta Kapı Süsü Çelengi

Kara Tahta Kapı Süsü Çelengi

Kara tahtaları sever misin?

Neden bu kolay kara tahta çelenk birini sonbaharda veya yılın herhangi bir döneminde yapmıyorsun!  Kolay bir sonbahar çelengi mi arıyorsunuz?

Bu kara tahta sonbahar çelengi çok özgün ve de yapmak kolaydır! Bu Kapı süsü çelengi gerçekten kolay ve eğlenceli bir projeydi. Kelimenin tam anlamıyla iki saatten az sürdü ve kara tahta boya kuruma süresini de içeriyordu. Mağazalarda bulunan gümüş tepsileri biliyorsunuzdur ? 

İşte bu kara tahta çelengi için kullandığım eşyalar: 

  • Kara tahta boya 
  • Çuval bezi şerit 
  • Sıcak tutkal tabancası ve sıcak tutkal çubukları
  •  Nötr sonbahar çiçekleri 
  • El Sanatları Tüyleri 

Nasıl Yapılır :İlk adım, tepsiyi kara tahta boyası ile boyamaktı. Bu tepsinin güzel bir taraklı özelliği vardı. Daha sonra sıcak tutkal tabancasını bir çuval bezi şeridini tepsinin arkasına yapıştırmak için kullandım.  Boyanıp kuruduktan sonra tutkal tabancası ile birkaç çiçek ve tüy parçası uygulamaya başladım. Bir sonraki adım, dengelemek için üste birkaç çiçek eklemek oldu. Sadece birkaç süsleme ile çelengi basit tutmak istedim. Bunları eklemenin bile kendim için çok zor olduğunu söyleyebilirim. Ne istediğinizi bağlı olarak daha fazla veya daha az ekleyebilirsiniz. Son adım kara tahtaya küçük bir mesaj yazmaktı. Yani ne düşünüyorsun? Bir kara tahtayı çelenk olarak kullanabilir misiniz? 

Kara Tahta Kapı süsleri modelleri sitemizde bulabilir, Sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

×

Sepet